Vážení zákazníci,

touto formou bychom chtěli zareagovat na řadu negativních komentářů, které se v posledních dnech objevili na sociálních sítích. Mise naší značky je nabízet všem milovníkům psů co nejlepší produkty, které sami ručně s láskou vyrábíme. Pro tyto produkty používáme pouze nejkvalitnější materiály, které sháníme doslova po celém světě, od Ameriky, přes Nizozemí až po Asii.


Při větším návalu objednávek se nám bohužel někdy stane, že materiál pro některé produkty dojde a my následně musíme čekat několik týdnů na jeho dodání a pro některé objednávky tak nejsme schopni dodržet dodací lhůtu 14 dní. A jelikož nejsme žádná velká korporace, ale pouze 2 nadšenci do psů, tak v těchto situacích nestíháme vždy včas odepisovat a informovat Vás o stavu Vašich objednávek. Za tuto naši chybu se moc omlouváme a je naší prioritou se v tomto do budoucna zlepšit.


Za naši dvouletou historii nám dalo důvěru použít naše produkty na svých miláčcích již skoro 10 tisíc zákazníků. Toho si nesmírně Vážíme a doufáme, že i když jste někteří dostali své produkty o něco později, nebo čekali na odpověď na mail o trochu déle, tak jste přes to všechno s našimi produkty spokojeni, což bylo a bude vždy našim hlavním cílem.


Ještě jednou bychom se tímto chtěli omluvit všem zákazníkům, kteří nyní čekají déle na svou objednávku či nedostali ihned odpověď na svůj mail. Děláme vše pro to, abychom objednávky odbavili co nejdříve a zlepšení zákaznické komunikace je pro nás do budoucna prioritou číslo jedna.


A zároveň děkujeme všem věrným zákazníkům, kteří nám i přes tyto občasné problémy podporují a důvěřují našim produktům.


Michal a Alina – Vaše Barkery

You have successfully subscribed!
This email has been registered